Sedmihorské léto pokračuje i v srpnu. Rozjede to Arakain & Lucie Bílá, závěr bude patřit Anně K.

01.08.2019 20:00 - 29.07.2019 22:00
Nejrozsáhlejší hudební a divadelní festival, který patří v Českém ráji k nejoblíbenějším, bude pokračovat až do konce srpna. Ve druhém prázdninovém měsíci nebudou chybět zajímavé osobnosti i akce.

Desátý ročník hudebního a divadelního Sedmihorského léta nabízí i v srpmu bohatý program.

V rámci divadel čeká na diváky druhé představení v němž  se Martin Zounar společně s Martinem Krausem setkají nazí v posteli, ale netuší, jak k tomu došlo. Skvělá komedie Dva nahatý chlapi zaznamenala raketový start a od své české premiéry na počátku letošního roku vyprodává sály.

Hudební část Sedmihorského léta pak v srpnu odstartuje koncert Arakainu & Lucie Bílé, Karla Plíhaal, Dasha se představí se svým projektem největších popových písní Dasha Symphony a léto uzavře Anna K. s akustickým koncertem.

Program:

čtvrtek 1. 8.  od 20.00 hod
ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ

Spojení kapely Arakain a Lucie Bílé slibuje naprosto nezapomenutelný zážitek. Posluchači si oživí legendární seskupení a užijí si největší hity. To vše v dokonalé letní atmosféře Sedmihorského léta. Koncert je na stání.

čtvrtek 8. 8.od 20.00 hod
KAREL PLÍHAL - RECITÁL

Ojedinělý hudebník textař a poeta se vrací na koncertní podia. V jedné chvíli dokáže publikum rozesmát veselou básničkou, aby vzápětí posluchače rozněžnil a roztesknil emotivním textem písně. Jemná a hravá poetika, komorní atmosféra a famózní kytarové umění to je fantastický Karel Plíhal. Není vhodné pro děti do 12 let. Dětské vstupenky na tento koncert nejsou v prodeji.

úterý 13. 8.  od 20.00 hod
DVA NAHATÝ CHLAPI
• divadelní představení

Bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora, která v současné době slaví v Paříži, ale díky českému ztvárnění i u nás, velké úspěchy a vyprodává každé představení. Seriozní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu… Hrají: Martin Zounar, Martina Randová, Martin Kraus, Daniela Šinkorová 

čtvrtek 15. 8. od 20.00
DASHA SYMPHONY

Skvělá a oblíbená zpěvačka Dasha zazpívá nejznámější popové hity v symfonickém hávu. Doprovodí ji Filharmonie Hradec Králové s kapelou Pajky Pajk. Diriguje Martin Kumžák, který připravil aranžmá světově známých popových písní pro rytmickou sekci Moondance Orchestra a Filharmonii. 

čtvrtek 29. 8.  od 20.00
ANNA K. akusticky 

Návštěvníci zažijí energii a muzikantský um jedné z nejvýraznějších a nejnadanějších zpěvaček u nás. Skvělý akustický koncert se všemi hity Anny K. (Nebe, Nelítám nízko, Chvíli nad vodou a mnoho dalších) podtrhne letní atmosféra Sedmihorského léta.

Kompletní informace k akcím najdete na www.sedmihorskeleto.cz
 

Autor: Tinková Dana

Místo události: Sedmihorky,Karlovice

 • Líbil se Vám tento článek?
 • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
 • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

 • Muchova lípa, platan v Lužánkách či Žižkův dub. Česko hledá strom roku

  17.06.2019 - 25.09.2019
  Dvanáct stromů s netradičním příběhem. Devět krajů, které vysílají do boje své zástupce. A stáří vždy...

  Liberecké kurzy sebeobrany jsou plné. Ženy se tam naučí, jak se chovat v nebezpečí

  14.09.2019 - 26.09.2019
  Městská policie Liberec chrání své občanky i prostřednictvím jejich sebevzděláváním. Nabídla jim kurzy...

  VIDEO: Dobrovolníci se vydají sázet lesy, pomohou i známé tváře

  19.10.2019 - 19.10.2019
  Lesníci, studenti lesnictví, a známé osobnosti. Ale také hlavně dobrovolníci se vydají po celém Česku...

  Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

  Partneři portálu: